srijeda, 27. lipnja 2018.

Šokantna vijest iz Rusije!!!

U tijeku je treće i poslednje kolo grupne faze Svjetsog prvenstva u nogometu a u poslijepodnevnim satima iz Rusije nam je stigla šoantna vijest.

Naime,nakon grupne faze od Svetskkog prvenstv oprostila se Njemačka,aktuelni prvak svijeta.

U trećem kolu "Švabama" je trebala pobjeda protiv totalnog aucajdera,reprezentacije Južne Koreje.

Do 93.minute rezultat je bio 0:0 a onda u 93. i 96. minuti južnokorejanci postižu dva gola.

Kada su svi očekivli pogodak Njemačke,na iznenađenje svih Kim Young-Gwon je postigao pogodak za 1:0 a samo 3 min kasnije to je uradio i Soo Heung-Min.

Nakon poraza Njemačke,najviše je slavio Mexiko koji je i sa porazom od 3:0 od Švedske prošao dalje.

Njihove protivnike ćemo saznati večeras nakon duela Brazil-Srbija i Švicarska-Kostarika koje se igraju od 20:00 h.